Genel Ulus Köpek Kuaförü Ve Yıkama
Ulus Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Ulus Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Ulus Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Çok değer verdiğiniz köpeğinizi, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet ile iyi beslemeli, fizyolojik ve duygusal olan ihtiyaçları ile temizlik ya da kozmetik, kuaför ihtiyaçlarınıda pethair.com.tr den karşılayabilirsiniz.

Pet Köpek Kuaförü ve Hijyen

Pet kuaför, bulaşıcı olan bir çok hastalıkların yayılmasına zemin hazırladığı için her alanda ve herkesin yapacağı bir iş olmamaktadır. Bu sebeple hijyen ve yanında temizliğe dikkat etmek gerekiyor. Evcil olan hayvanınızın tıraşı makas ile olmasından ötürü ve her bir hayvan için yeni bir alet edevat kullanılması mümkün olmaması ile bulaşıcı olan bir çok viral hastalıkların genişlemesine zemin hazırlıyor. Bu nedenle tıraş için kullanılmış olan her çeşit aletin sterilizasyon işleminden geçmesi oldukça önemlidir. Ulus köpek kuaförü ve yıkama hijyen konusunda sağlık koşullarına göre hizmet veriyor. Bir takım bulaşıcı olan deri hastalıkları, mantar ya da diğer viral olan hastalıklar temas yolu ile bulaşır. Kuaförlük için kullanılmış olan her bir malzeme temizlenmiş olup, dezenfekte edildikten sonra tekrar kullanılmaktadır.

Hayvanlarınızın bütün bakımları ile tam ve eksiksiz bir şekilde yapılmakta ve hayvanlarınızın temizlenme işleminin yapılması pethair.com.tr hizmetiyle kusursuzca sağlanıyor. Özellikle de çalışan kişiler için yoğun bir iş akışından sonra pethair. com.tr hizmeti ile kapınıza kadar geliyor. Kedi ile köpekler deri ve tırnak, tüy sağlığını koruması için her daim bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Bu nedenle hayvanların tıraş ve banyoları tırnak kesimleri ile tarama işlemleri düzeli yapılmaktadır. Ulus köpek kuaförü ve yıkama özel olarak tasarlanmış tecrübeli kadrosuyla hizmet veriyor. Hayvanların satış alanlarında ve belirsiz yerlerde kuaför gibi uygulamalar yaptırılması kesinlikle yanlıştır. Evcil hayvanların sahipleri, işlerini kolaylaştırırken,
ayrıca zamandan da tasarruf ediyor. Ulus köpek kuaförü ve yıkama birebir özel bir şekilde hizmet sağlayarak evcil olan dostlarınızı hem yol streslerinden uzak olmalarını sağlayan hem de konforlu ve ferah bir zeminde tüylerinin bakımını gerçekleştiriyor.

Pet Kuaföründe Neler Yapılır?

Evcil olan dostunuzun bakımı için özellikle hijyen ve sağlığa oldukça önem veriliyor. Tüylerin daha estetik ve havalı görünmesi için makas tıraşı yapılır. Göz kulak temizliği ile tırnak temizliği uygulanır. Uygun şampuanlar ile banyo yaptırılır. Her bir evcil hayvan için ayrı havlu kullanılmaktadır.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.